Pošalji prijatelju

Backoffice Support Agent na njemačkom jeziku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • ProCall d.o.o.
  • Adresa: Vukovarska ulica 269g, Green Gold, 10000 Zagreb
  • Web: https://procall.hr/
Jeste li osoba koja prepoznaje dobre poslovne i životne prilike i spremno reagira na njih?

Motiviraju li Vas pozitivna energija, vlastita kreativnost i ambicija za potvrđivanjem u poslu?

Jeste li spremni dati svoj doprinos radu u ugodnoj radnoj atmosferi kao preduvjetu stabilnosti i razvoju tvrtke?

PRUDRUŽITE NAM SE!

Tvrtka Procall d.o.o. Zagreb traži nove članove svog tima na poziciji:

Program za automobilski sektor i ostale industrije sažet je pod markom NORMFEST koja posluje unutar WüRTH grupacije te obuhvaća široku paletu preko 26 000 kemijskih i tehničkih proizvoda vrhunske kvalitete.

Opis posla:

  • dolazni pozivi, ne radi se prodaja
  • svakodnevna komunikacija s kupcima i skladištem u Njemačkoj
  • rješavanje upita, izrada ponuda, zaprimanje narudžbi
  • praćenje statusa narudžbi i rješavanje reklamacija
  • rješavanje odnosa s klijentima odgovarajući na upite – putem maila i telefona
  • stvaranje i održavanje dugoročnih odnosa sa kupcima

Uvjeti:

  • vrlo dobro poznavanje njemačkog jezika (minimalno B2) u govoru i pismu
  • razvijene komunikacijske vještine
  • informatička pismenost

Što nudimo:

  • Atraktivna plaća
  • Plaćene obuke i prijava
  • Radno vrijeme: pon – čet od 8,30 - 17,00 sati, petak – do 14,00 (pauza 60 min.)
  • Podrška Voditelja tima i kolega u timu
  • Vikendi i blagdani slobodni
  • Rad u ugodnoj atmosferi i dinamičnom timu
  • Kontinuirana edukacija i usavršavanje

Tko smo mi?

ProCall d.o.o. dio Social Net grupacije, mlada je i dinamična tvrtka sa stalnom tendencijom rasta, a od samih početaka profesionalno i uspješno, zahvaljujući iskustvu svojih osnivača, djeluje na tržištu Njemačke, zastupajući interese svojih poslovnih partnera. Sintagma - sjediš u Hrvatskoj, a radiš u Njemačkoj - najbolje oslikava suštinu i karakter našeg posla. Aktivno radimo na mnogim uspješnim, stabilnim i dugoročnim projektima. Kao dio grupacije call centara sa sjedištima u Sarajevu i Mostaru sa brojem djelatnika koji premašuje 200, ProCall d.o.o. Zagreb ostvaruje svoju poziciju kvalitetnog i odgovornog partnera kod niza renomiranih tvrtki. Radimo profesionalno, kvalitetno i korektno oslanjajući se na ljude s kojima radimo i za koje radimo. Dobra radna atmosfera, stimulativan odnos prema radu i dohotku, mogućnost napredovanja i stjecanja novih znanja naša je praksa i osnova za postizanje zacrtanih ciljeva.

Ako ste motivirani, otvoreni za izazove, tražite nove mogućnosti i izvrsno poznajete njemački jezik, dostavite nam svoju molbu i životopis na njemačkom jeziku putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).