Pošalji prijatelju

Trgovac (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Home and Cook (Seb mku & p d.o.o.)
  • Adresa: Sarajevska 29, 10000 Zagreb

Home and Cook trgovina dio je Groupe SEB grupacije koji posjeduje 30 brandova u sektoru malih kućanskih uređaja, posuđa i opreme. Neki od naših najpoznatijih brandova su TEFAL, ROWENTA, MOULINEX, KRUPS, LAGOSTINA, WMF, SILIT, KAISER...

Grupa posluje u 150 zemalja širom svijeta i zadovoljava potrebe korisnika već 160 godina i to kroz prodaju od 350 milijuna pojedinačnih proizvoda godišnje.

Opis posla

- prezentacija, prodaja robe i savjetovanje kupaca
- nadopuna i slaganje robe
- rad na blagajni
- održavanje prodajnog mjesta
- kontrola stanje robe

Lokacije rada:
- Home and Cook trgovina, Designer Outlet Croatia, Alfreda Nobela 4, 10361 Sesvete-Sopnica

Uvjeti

- srednja stručna sprema ili više
- minimalno 2 godine iskustva u prodaji
- razvijene prodajne i komunikacijske vještine
- pozitivan stav i odgovornost
- spremnost na timski rad
- znanje engleskog jezika (osnovno sporazumijevanje)
- spremnost na usavršavanje i razvoj
- poznavanje rada na računalu (prednost poznavanje rada na APROSS programu)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point

Što nudimo

- ugovor na neodređeno uz probni rad od 6 mjeseci
- brutto plaća 1.075 eura
- mjesečni bonus za uspješnost
- redovito godišnje povećanje plaće
- 5 radnih dana u tjednu (2 slobodna)
- sva oprema za rad osigurana o trošku poslodavca
- pozitivna radna atmosfera

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1075 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).