Serviser / Monter - rashladne i klimatizacijske opreme (m/ž)

Zagreb i okolica

Rok prijave:

  • CROWN COOL d.o.o. za trgovinu i usluge
  • Adresa: Kralja Petra Svačića 130, 31300 Beli Manastir
  • Web: http://tccroatia.hr/

Opis posla

Radni zadaci:
- instaliranje i montaža rashladnih komora, rashladne opreme, klimatizacije, preventivni servisi i popravci na rashladnim i klimatizacijskim uređajima (rashladnici vode, dizalice topline, klima komore, VRF sustavi, klima uređaji, ventilokonvektori)

Uvjeti

Od kandidata očekujemo:
- samostalnost u obavljanju dnevnih zadaća, da je radio na istim ili sličnim poslovima minimalno godinu dana
- poznavanje elemenata sustava hlađenja i klimatizacije te rashladnih tvari koje se koriste u tehnici hlađenja kao i instalacijskog materijala
- osnove informatičke pismenosti i vozačku dozvolu B kategorije
- elektro struku

Prednost imaju kandidati s uvjerenjem o osposobljenosti za gospodarenje rashladnim sredstvima.

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
- uvođenje u posao uz podršku mentora
- stručnu obuku i usavršavanje na području rashladne opreme uređaja
- dinamično radno okruženje
- dodatna usavršavanja u području novih tehnologija
- atraktivna primanja
- dodaci na plaću (božićnica, uskrsnica, dar djeci, potpora za novorođenče, topli obrok, stimulacije za dobro odrađen posao)

Ako se prepoznaješ u elementima našeg oglasa i želiš saznati više o poslu, daj nam priliku da se upoznamo. Pošalji nam svoj životopis.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).