Prodajni predstavnik za radnu odjeću - trgovački putnik (m/ž)

Sisak

Rok prijave:

  • MEDOLINA TEKSTIL društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju, usluge i trgovinu

Opis posla

Zapošljavamo na radnom mjestu:

Prodajni predstavnik za radnu odjeću - trgovački putnik (m/ž).

Uvjeti

- kandidate ekonomskog i/ili trgovačkog smjera
- izrazite komunikacijske i organizacijske vještine
- samostalnost, urednost, točnost
- prednost osobama s iskustvom na istim i sličnim poslovima
- potrebne odlične prezentacijske, komunikacijske i organizacijske vještine
- vozačka dozvola B kategorije
- posao zahtijeva korištenje vlastitog vozila
- spremnost na terenski rad na području Sisačko-moslavačke i Zagrebačke županije i gradu Zagrebu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 95 715 4733

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stimulativna primanja sukladno postignutim rezultatima i uloženom trudu i zalaganju
- određivanje vlastitog radnog vremena
- dodatne bonuse

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).