Pošalji prijatelju

Elektroinstalater / Elektromonter (m/ž)

Nova Gradiška

Rok prijave:

  • ELEKTROINSTALATER MONTER, obrt za usluge, vlasnik Đuka Safundžić, Krajačići, Krajačići 17

Opis posla

- elektromonterski radovi
- montaža solarnih elektrana
- strojar za prijevoz minibagera i rad na minibageru

Područje rada je oko Nove Gradiške.

Uvjeti

- dozvola za kamion nije obavezna

Stručna sprema:

Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B, C, C+E, C1, C1+E

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Praksa, Partnerska suradnja, Studentski ugovor

Partnerska suradnja nije radni odnos u smislu odredbi Zakona o radu, već obveznopravni odnos između dva ili više pravnih subjekata u smislu odredbi Zakona o obveznim odnosima.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).