Pošalji prijatelju

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • D & J d.o.o. za projektiranje i izvođenje završnih radova u građevinarstvu

Opis posla

- projektiranje idejnih, glavnih i izvedbenih projekata elektroinstalacija jake i slabe struje
- ostali poslovi iz domene projektiranja (snimanje izvedenog stanja na terenu, izrada troškovnika i sl.)

Uvjeti

- završen stručni studij elektrotehnike ili diplomirani inženjer elektrotehnike
- sa ili bez radnog iskustva u poslovima projektiranja
- poznavanje rada na računalu (Windows, Microsoft Office)
- dobro poznavanje AutoCAD-a
- aktivno znanje engleskog jezika
- savjesnost i odgovornost u obavljanju posla
- sklonost timskom radu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 21 383 905

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD, MS Office, MS Windows

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).