Pošalji prijatelju

Građevinski tehničar / Inženjer građevinarstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo tvrtka orijentirana na poslove projektiranja, nadzora i savjetovanja na polju geotehnike. Primarna djelatnost su nam projektiranje i stručni nadzor sanacija klizišta uz prometnice.

Opis posla

Radi povećanja obima posla, tražimo pojačanje našeg tima.

Opis posla:
- projekti iz područja geotehnike
- izrada nacrta, troškovnika, tekstualnog dijela projektne dokumentacije

Uvjeti

Tražimo osobu s vrlo dobrim znanjem tehničkog crtanja (AutoCAD).

Od djelatnika očekujemo visoku motiviranost, predanost i odgovornost prilikom rada.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD

Što nudimo

Nudimo dugoročni radni odnos, ugodnu i profesionalnu atmosferu i našu spremnost za prenošenjem znanja i stečenih vještina.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).