Administrativni tajnik / tajnica - turistički djelatnik (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • WATERWORLD d.o.o. za turizam i usluge, turistička agencija

Opis posla

Mnogo administrativnih poslova i organizacijskih zadataka stoga tražimo osobu sa odličnim organizacijskim vještinama i mogućnosti rada pod pritiskom s obzirom da je posao izrazito dinamičan i opsežan u sezonskim mjesecima.

Traži se 2 izvršitelja (m/ž).

Uvjeti

Idealan djelatnik/ica bi trebao moći uživati u ovoj vrsti zadataka, te ih znati pravodobno pratiti.

Budući da potrebno znati izračunati kalkulaciju troškova određenih izleta, djelatnik/ica ne bi trebao imati straha od kontakta s brojevima.

Obvezno je i posjedovanje dobrih računalnih vještine, jer se većina posla obavlja elektronički.

Od ostalih vještina obvezne su: izrazita komunikativnost, ljubaznost, usmjerenost na kupca i strpljenje u komunikaciji s partnerima i kupcima te aktivno poznavanje engleskog jezika.

Poznavanje drugih stranih jezika je svakako prednost.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).