Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

- kontrola knjiženja ulaznih i izlaznih računa, izvoda i ostalih procesa u odjelu
- obračun PDV-a i ostalih mjesečnih poreznih i statističkih obrazaca
- izrada mjesečnih internih izvještaja
- kontrola kartica i pologa
- obračun amortizacije i knjiženje ostalih internih dokumenata
- prijave, odjave i promjene na HZMO i HZZO
- refundacije bolovanja na HZZO
- pomoć kolegama u ostalim poslovima po potrebi

Uvjeti

- poznavanje poreznih i računovodstvenih propisa
- iskustvo u računovodstvenim poslovima

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5+

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- radno vrijeme po dogovoru
- mogućnosti rada od doma dio vremena
- fleksibilne radne dane
- ostalo po dogovoru

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).