Pošalji prijatelju

CNC operater na stroju za savijanje metalnog lima (m/ž)

Jakovlje

Rok prijave:

Tvrtka Metaloobrada d.o.o. bavi se serijskom i pojedinačnom proizvodnjom metalnih konstrukcija i dijelova u području strojarstva, cestogradnje, brodogradnje, željeznice, građevine. Raspolaže velikim proizvodnim kapacitetom zahvaljujući visokoj tehnologiji i veličini proizvodnog pogona. Obrada metala ostvaruje se na CNC strojevima prema 2D/3D modelima izrađenim u CAD programima. Tvrtka posjeduje i vlastitu radionicu plastifikacije čime je omogućena finalizacija proizvoda na jednom mjestu. Cjelokupno poslovanje temelji se na ISO standardima (ISO 9001, ISO 14001, ISO 3834-2, ISO 1090-2 EXC-3, ISO 15085-2 CL1).

Opis posla

- savijanje metalnog lima na CNC savijačice
- korištenje mjernog instrumenata

Uvjeti

- iskustvo je poželjno, ali nije neophodno
- tehničko ili strojarsko usmjerenje

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor o zaposlenju na neodređeno vrijeme
- naknada za prijevoz i obrok
- stimulativna primanja
- mogućnost dodatnog obrazovanja i usavršavanje znanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).