Pošalji prijatelju

Voditelj ureda i asistent uprave (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • MARDESIGN inžinjerstvo, upravljanje projektima i tehničke djelatnosti d. o. o.
  • Adresa: Janka Polića Kamova 103, 51000 Rijeka
  • Web: http://www.mardesign.hr

MARDESIGN d.o.o. već više od 20 godina uspješno posluje na svjetskom brodograđevnom tržištu. Naši su dugogodišnji partneri vodeće svjetske tvrtke i brodogradilišta, a za njih obavljamo projektantske, inženjerske, razvojne i savjetodavne poslove.

Ponosni smo što smo postali ime koje je sinonim beskompromisno visoke kvalitete. Nju postižemo stalnim usavršavanjem naših djelatnika, ulaganjem u nove tehnologije, korištenjem najboljih stručnih i pomoćnih programske alata, digitalnim rješenjima kao i modernom opremom.

Ovakav pristup kvaliteti omogućuje nam kontinuirane ugovore sa stalnim klijentima, ali i dobivanje novih poslova što nam omogućava da i svojim zaposlenicima osiguramo dugoročno zaposlenje.

Opis posla

U skladu s rastom tvrtke te zbog povećanog broja dugoročnih projekata koji su pred nama, s ciljem dobrog funkcioniranja ureda u potrazi smo za kolegom/kolegicom na radnom mjestu:

Voditelj ureda i asistent uprave (m/ž).

Opis poslova:
- vođenje uredskog poslovanja i organizacija rada ureda uprave,
- logistička potpora za sve aktivnosti poduzeća,
- primanje stranaka, ugošćavanje i pružanje podrške svim posjetiteljima ureda i tvrtke,
- zaprimanje, evidentiranje i obrada dokumentacije vezane uz djelatnost društva,
- praćenje dokumentacije djelatnika putem aplikacija ili sličnih alata koje poduzeće koristi te poduzimanje
potrebnih radnji da dokumentacija bude u skladu sa Zakonom,
- praćenje financijskog i računovodstvenog dijela poslovanja ,
- izrada računa, izvještaja, priprema dokumentacije,
- organizacija i planiranje službenih putovanja, vođenje i obračun putnih naloga za tvrtku,
- potpora u provedbi ISO standarda,
- poslovi asistenta i poslovnog tajnika uprave društva naročito u segmentu komercijalno-financijskog
poslovanja u procesu nuđenja i ugovaranja poslova i provedbi projekata,
- koordinacija i vođenje centralno administrativne evidencije primljenih upita i narudžbi, poslanih ponuda
kupcima, zaključenih ugovora,
- briga o objavljivanju i ažuriranju web sadržaja (Web stranica tvrtke, LinkedIn, Facebook, i dr.), praćenje
javnih dostupnih informacija na poslovnim portalima (poslovna.hr, FINA, sudski registar, i dr.), prati sajmove i sudjeluje u organizaciji nastupa tvrtke i marketinškog materijala,
- izrada prezentacija o tvrtki i projektima,
- ostali administrativni poslovi po potrebi.

Uvjeti

Potrebne kvalifikacije i iskustvo:
- VŠS, VSS ekonomskog, društvenog, prirodnog ili tehničkog smjera
- dobro poznavanje MS Office paketa (Word, Excel, PowerPoint)
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje kadrovske administracije je prednost,
- poznajete knjigovodstvo i porezne propise je prednost,
- minimalno 3 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima je prednost.

Od Vas očekujemo da ste:
- komunikativna i proaktivna osoba,
- samostalno i samoinicijativno pristupate zadacima i izazovima,
- pouzdani, odgovorni i posvećeni poslu,
- spremni na učenje i kontinuirano usavršavanje,
- sistematični, točni i spremni za interdisciplinarni rad,
- sposobni obavljati zadatke u vremenski ograničenim okvirima.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- rad u pozitivnom i motiviranom timu,
- ugodno i dinamično radno okruženje,
- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 6 mjeseci,
- fleksibilno radno vrijeme,
- mladim i ambicioznim kandidatima nudimo jedinstvenu mogućnost stručnog napredovanja i razvoja,
- usavršavanje u poslovima računovodstva uz iskusnu djelatnicu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).