Pošalji prijatelju

Tehničar / Monter (m/ž)

Split

Rok prijave:

AKD-Zaštita d.o.o. je pouzdana, priznata i razvojno orijentirana državna zaštitarska tvrtka koja već dugi niz godina brine o sigurnosti poslovnih i privatnih korisnika u Republici Hrvatskoj.

Tijekom godina razvijala je sigurnosna rješenja koja odgovaraju individualnim potrebama svakog klijenta, te istovremeno gradila stručan i educiran tim zaposlenika.

Za pružanje usluga privatne zaštite angažirani su licencirani, obrazovani zaštitari čija se edukacija kontinuirano provodi.

Zbog prepoznatljivog pristupa u ophođenju prema radnicima spadamo u poželjnog poslodavca u Republici Hrvatskoj.

Opis posla

- montaža sustava tehničke zaštite
- redovni/izvanredni servisi sustava tehničke zaštite
- vodi poslove na objektu i kontaktira s investitorima
- sugerira razmještaj opreme tehničke zaštite

Potreban broj radnika: 2.

Uvjeti

- zahtijevana stručna sprema/smjer: SSS tehničkog smjera (elektro struke, mehatronika ili PTT smjer)
- zahtijevane ovlasti: ovlast za obavljanje poslova tehničke zaštite, dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za poslove koji se izvode na visini većoj od 3 metra
- prethodno radno iskustvo: sa i bez radnog iskustva
- znanje stranih jezika: engleski - aktivno znanje u govoru i pismu
- informatičke vještine: napredno poznavanje rada na osobnom računalu(MS Office), korištenja računala za programiranje uređaja tehničke zaštite
- vozačka dozvola: B kategorije

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno/probni rad 6 mjeseci
- po potrebi terenski rad
- naknada za prijevoz
- puno radno vrijeme
- službeni mobitel i laptop
- korištenje službenog auta za potrebe posla
- stimulativna nagrađivanja
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini
- probni rad: 6 mjeseci

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).