Pošalji prijatelju

Doktor dentalne medicine (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Mi smo ugledna dentalna poliklinika dr. GIKIĆ s 40 godina dugom tradicijom.

Jedina smo certificirana klinika za Digital Smile Design u Hrvatskoj i među 33 u Europi i jedina smo certificirana klinika za najzahtjevnije i komplicirane zahvate (ugradnja zigoma implantata) te među 29 u Europi ZYGOMA ZAGA CENTERS.

Tu smo da i najrizičnijim pacijentima omogućimo optimalna rješenja s vrhunskim materijalima po pristupačnoj cijeni.

Cijenimo kvalitetu, točnost, iskrenost, trud, preciznost, empatiju i stalo nam je do svakog pacijenta.

Opis posla

Samostalni rad u ordinaciji dentalne medicine u Zagrebu:
- čišćenje kamenca i pjeskarenje
- inicijalna parodontološka obrada
- konzervativa tj. kompozitne ispune i strojnu endodonciju
- nadogradnje krune zuba
- jednostavne ekstrakcije, brušenje zuba na stepenicu...
- dijagnostički postupci (intraoralno skeniranje, fotografiranje)
- briga o pacijentu prije i nakon zahvata
- naručivanje materijala za ordinaciju
- ostalo će se dogovarati u hodu

Uvjeti

- radno iskustvo najmanje 10 godina
- licenca za rad nadležne komore HKDM
- komunikativnost, pouzdanost, odgovornost
- timski rad
- aktivno znanje jednog stranog jezika

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 363 1619

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

10

Što nudimo

- plaća od 1700€ na više (ovisi o učinku)
- probni rad od nekoliko dana

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Honorarno

Plaća:

Od 1700 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).