Pošalji prijatelju

Recepcionar (m/ž)

Mali Lošinj

Rok prijave:

  • MORUS ALBA d.o.o.
  • Adresa: Lošinjskih Brodograditelja 47, 51550 Mali Lošinj

Opis posla

- prijava /evidencija plovila u dolasku
- prihvat rezervacija za vezove putem telefona i e-maila
- otvaranje i naplata računa, mijenjanje stranih sredstava plaćanja, kontrola i vođenje blagajne
- primanje reklamacija i rješavanje reklamacija, želja ili potreba gostiju
- stalna suradnja s mornarima
- davanje informacija gostima - ostali zadatci prema uputi voditelja (šefa recepcije)
- po potrebi obavlja i druge poslove po nalogu nadređenog

Radno mjestu u Malom Lošinju, Marina Lošinj.

Uvjeti

- srednja stručna sprema, poželjno hotelijersko usmjerenje
- komunikacijske vještine
- urednost, odgovornost i organiziranost
- sklonost timskom radu
- aktivni korisnik englskog jezika

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- zasnivanje sezonskog radnog odnosa uz mogućnost produljenja
- odličnu priliku stjecanja radnog iskustva
- osiguran smještaj u destinaciji rada (ukoliko radnik nije sa Lošinja)
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju

Vrsta zaposlenja:

Sezonski

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).