Pošalji prijatelju

Glavni skladištar / Skladištar (m/ž)

Dugopolje (Split)

Rok prijave:

  • Stanić d.o.o.

Stanić d.o.o. vodeći je distributer domaćih i svjetskih brandova prehrambenih proizvoda prisutan na tržištu Hrvatske sada već 30 godina. Uvijek tražimo nove, sposobne i stručne članove našeg tima, koji mogu svojim iskustvom doprinijeti da zajedno ostvarimo zacrtane ciljeve.

Opis posla

Pozivamo na suradnju ambiciozne i pouzdane djelatnike za obavljanje poslova na radnom mjestu:

Glavni skladištar / Skladištar (m/ž).

Opis posla:
- zaprimanje i izdavanje robe uz popratnu dokumentaciju
- praćenje zaliha i rokova
- kontrola sigurnosti robe
- utovar/istovar robe
- vođenje i raspoređivanje rada djelatnika

Uvjeti

- iskustvo u radu u skladištu
- položen ispit za upravljanje viličarom
- visoka razina odgovornosti i pedantnosti u obavljanju zadataka
- ambicioznost, komunikativnost, profesionalnost, marljivost
- visoka razina odgovornosti i predanosti u obavljanju radnih zadataka

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- stimulativnu plaću i uvjete rada
- mogućnost napredovanja
- ugodnu radnu atmosferu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).