Pošalji prijatelju

Vozač B kategorije (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • DECENTIA d.o.o. za usluge
  • Adresa: Novaljska ulica, 10010 Veliko Polje

Decentia d.o.o
je kvartovski lanac dućana prehrane,
36 poslovnica većinom na zapadnom dijelu grada Zagreba.

Opis posla

Posao bi se sastojao od:
- dostava proizvoda sa našeg centralnog skladišta (stara samoborska) prema poslovnicama
- dostava svježeg voća i povrća prema našim poslovnicama
- i slično

Uvjeti

od kandidata se traži
- urednost
- spremnost na timski rad
- vožnja kombi vozila B kategorije
- ostale informacije na razgovoru sa kandidatima

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- postoji mogućnost odlaska i dolaska na posao sa kombi vozilom

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).