Referent za robno materijalno i financijsko knjigovodstvo (m/ž)

Zagreb (Odra)

Rok prijave:

Vodeći smo specijalizirani distributer građevinskog materijala, prisutni na hrvatskom tržištu više od 20 godina gdje obavljamo prodaju i uslugu dostave kroz maloprodajne, veleprodajne i web shop kanale.

Za kontinuiran rast i razvoj BITni su ljudi i uvijek smo u potrazi za djelatnicima koji žele uložiti svoj trud i znanje u postizanju iznimnih rezultata i biti dio uspješne priče.

Gradimo dugoročne odnose s povjerenjem!

Opis posla

- knjiženje i kontrola izlaznih računa
- izrada odobrenja kupcima
- usklade i redovita komunikacija s kupcima
- kontrola kalkulacija i knjženje računa dobavljača
- obrada internih poslovnih dokumenata
- usklada robnog i financijskog knjigovodstva
- suradnja s drugim odjelima unutar tvrtke
- ostali poslovi i aktivnosti po nalogu nadređenih

Uvjeti

- SSS – prednost ekonomski smjer
- najmanje 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- dobro poznavanje robno materijalnog knjigovodstva
- odlično poznavanje MS Office paketa - napredno poznavanje excela
- marljivost, odgovornost i preciznost u radu, proaktivnost i samostalnost
- spremnost na timski rad

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

2

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- radni odnos na neodređeno vrijeme s probnim rokom 6 mjeseci
- značajan stimulacijski paket pored redovnih primanja
- dinamičan posao u timskom i ugodnom okruženju

Ukoliko želite rasti i razvijati se u profesionalnom okruženju, pozitivnoj atmosferi uz brojne mogućnosti napredovanja i spremni ste biti član uspješnog BIT tima, pošaljite nam Vašu prijavu.

Prepoznajete li u našim potrebama i očekivanjima svoju priliku, pošaljite nam svoju molbu i životopis do 16.05.2024. putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).