Pošalji prijatelju

Prodajni referent / agent u poslovnici (m/ž)

Varaždin, Samobor, Zagreb, Rijeka, Koprivnica

Rok prijave:

  • EASY ASSET MANAGEMENT d.o.o.
  • Adresa: Ulica Charlesa Darwina 6C, 10000 Zagreb
  • Web: https://kredis.hr/

Kredis (www.kredis.hr) je novonastali brand tvrtke Easy Asset Management d.o.o. koja nudi klijentima brza, jednostavna i inovativna rješenja za financiranje. Ponosni smo na inovativnost, jednostavnost i transparentnost. Želimo pružiti financijske usluge koje su najbolje, najbrže i najjednostavnije za korištenje.

Opis posla

Primamo veći broj kandidata zbog otvaranja novih lokacija! Traže se:

Prodajni referenti / agenti u poslovnici (m/ž).

Uvjeti

Ako:
- želiš raditi u poduzeću sa sigurnim prihodom i mogućnošću usavršavanja i razvoja
- imaš ili želiš steći iskustvo u prodaji
- tražiš ozbiljnu i odgovornu tvrtku koja će ti ponuditi atraktivnu i aktivnu radnu atmosferu
- se želiš povezati s novim ljudima i izgraditi dugoročne odnose s različitim tipovima klijenata i kolega

...ovo je tvoja prilika za novi početak. Budi dio našeg tima!

Od tebe očekujemo da:
- voliš ono što radiš
- ostvaruješ uspjeh u prodaji u odnosu na timske mjesečne ciljeve
- razvijaš i održavaš baze klijenata
- profesionalnost, ljubaznost, komunikativnost, odgovornost

Ako si ambiciozna, snalažljiva i odgovorna osoba koju motivira vlastiti uspjeh i osobna dostignuća te želiš raditi u okruženju gdje se tvoj trud i rad cijeni i vrednuje - ovo je mjesto za tebe.

Što nudimo

- obuku unutar tvrtke
- rad u ugodnom i profesionalnom okruženju
- atraktivno dnevno i tjedno radno vrijeme
- mogućnost ostvarenja stimulativnih primanja

Ako misliš da bismo mogli kliknuti, pošalji nam detaljan životopis na hrvatskom jeziku.

Jamčimo povjerljivost svih prijava za posao i kontaktirat ćemo samo odobrene kandidate u užem izboru.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).