Pošalji prijatelju

Suradnik u administraciji (ž/m)

Zagreb

Rok prijave:

SES Hrvatska d.o.o. hrvatska je podružnica austrijske tvrtke SES – Spar European Shopping Centers GmbH pod okriljem grupe SPAR Austrija koja je ugledna i uspješna tvrtka na području razvoja, izgradnje i upravljanja trgovačkim centrima u Austriji, Sloveniji, Italiji, Hrvatskoj, Mađarskoj i Češkoj. Grupa upravlja sa 31 trgovačkim centrom, a pod okrilje hrvatskog poslovodstva spada i trgovački centar King Cross Zagreb Jankomir.

Opis posla

Pridružite se našem timu u upravi trgovačkog centra King Cross Jankomir u Zagrebu. Tražimo visoko motiviranu osobu s iznimnim darom za organizaciju za radno mjesto Suradnika za administraciju (m/ž) u našem društvu SES Hrvatska d.o.o.

Što uključuju tvoji radni zadaci?
- pisanu i telefonsku komunikaciju sa zakupcima, partnerima, suradnicima i posjetiteljima trgovačkog centra, organizaciju sastanaka, izradu pisane dokumentacije i izvještaja
- vođenje i ažuriranje evidencija potrebnih u poslovanju trgovačkog centra
- primanje, slanje i vođenje evidencije poštanskih pošiljaka
- zaprimanje, pripremu za plaćanje i arhiviranje ulaznih i izlaznih računa
- arhiviranje projektne i ostale dokumentacije trgovačkog centra u fizičkom i digitalnom obliku
- nabavu uredskog materijala, potrepština i općenita briga o urednom funkcioniranju ureda uprave
- vođenje evidencije iz područja zaštite na radu zaposlenika, korištenju slobodnih dana i godišnjeg odmora, bolovanjima i sl.
- dočekivanje poslovnih partnera

Uvjeti

Što je potrebno kako bismo odabrali upravo tebe?
- školovanje ekonomskog ili društvenog usmjerenja (SSS, VŠS, VSS)
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- napredna razina poznavanja MS Office programa
- sposobnost brzog usvajanja vještina pri korištenju novih računalnih programa i alata
- samoinicijativnost i prilagodljivost
- odmjerenost i pozitivan nastup u komunikaciji sa zakupcima, partnerima i suradnicima
- točnost i pravovremenost u obavljanju zadataka
- timski duh
- vozačka dozvola B kategorije

Što ti donosi prednost u odnosu na druge kandidate?
- poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu (razina C1)

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- sigurno radno mjesto u dinamičnom i motiviranom timu s međunarodnim iskustvom
- odgovorne i zanimljive radne zadatke
- atraktivne uvjete u novim, modernim uredima
- kontinuirane mogućnosti učenja
- mogućnost rada na neodređeno vrijeme (na početku rad na određeno vrijeme s probnim radom)

Ako ste se pronašli u filozofiji naše tvrtke s kojom se možete detaljnije upoznati na našim mrežnim stranicama Homepage | SES European (ses-european.com) i Shopping centar KING CROSS | Dobrodošli! (king-cross.hr), ako vam opisano radno mjesto predstavlja novi izazov i želite postati cijenjeni član uspješnog tima renomirane tvrtke, pozivamo vas da nam pošaljete svoju prijavu sa životopisom na hrvatskom i engleskom jeziku do 26.5.2025. putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).