Strojar (rukovatelj građevinskom mehanizacijom) na plovnom bageru (m/ž)

Čakovec

Rok prijave:

Opis posla

Zapošljavamo radnike (m/ž) za sljedeće radno mjesto:

Strojar (rukovatelj građevinskom mehanizacijom) na plovnom bageru (m/ž) - više izvršitelja.

Traže se radnici za rad na plovnom bageru koji je stacioniran na šljunčari u okolici Čakovca radi iskopavanja mineralnih sirovina pijeska i šljunka.

Uvjeti

- KV/VKV/SSS
- radno iskustvo od minimalno 1 godine na istim ili sličnim poslovima

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Tegra d.o.o., Odjel za ljudske resurse, Mihovljanska 70, 40000 Čakovec

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Što nudimo

Tegra d.o.o. Čakovec kao članica POMGRAD grupe (Slovenija) nudi zapošljavanje na određeno vrijeme, uz mogućnost stalnog zapošljavanja s punim radnim vremenom.

Kandidate koje veseli rad u međunarodnom okruženju pozivamo da nam pošalju svoju molbu i životopis.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).