Pošalji prijatelju

Blagajnik - slot operater (m/ž/d)

Zagreb

Rok prijave:

  • Major Internacional d.o.o.

Luckia Casinima upravlja Tvrtka Major Internacional d.o.o. koja je dio španjolske grupacije Luckia Gaming Group. Poslujemo već više od 40 godina, a zapošljavamo preko 3 500 ljudi te rastemo iz dana u dan. Da su nam dobrobit i zadovoljstvo radnika uvijek na prvome mjestu, dokazuje i činjenica da smo od 2018. nositelj Certifikata Poslodavac Partner!

Opis posla

Pridružite nam se prijavom na oglas za poziciju:

Blagajnik - slot operater (m/ž/d) - Zagreb.

Opis posla:
- obavljanje novčanih i drugih transakcija na blagajni
- evidentiranje uplata i isplata
- vođenje brige o automatima za igre na sreću
- pružanje podrške gostima po pitanju korištenja automata
- vođenje i održavanje bara

Uvjeti

- sklonost radu u timu
- odgovornost, pozitivnost i proaktivnost u radu
- razvijene interpersonalne i komunikacijske vještine

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme
- napojnice i kvartalne bonuse
- naknadu za prijevoz i topli obrok
- isplatu uskrsnice, božićnice i regresa
- ugodnu radnu atmosferu, mogućnost pohađanja raznih edukacija te team building aktivnosti

Prijavite se sa svojim životopisom i postanite dio Luckia tima – čekamo Vas! Životopise molimo slati putem linka za prijavu ili poštom na adresu Major Internacional d.o.o., Zagrebačka avenija 100A, 10 090 Zagreb, uz napomenu za koje radno mjesto se natječete. Kontaktirani će biti isključivo oni kandidati koji prolaze u idući krug selekcijskog procesa. Natječaj je otvoren 10 dana od dana objave.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).