Pošalji prijatelju

Twister dječji animator (m/ž)

Split

Rok prijave:

  • LOPTICA - ZABAVA d. o. o.
  • Adresa: Viškovo 138, 51216 Viškovo

Opis posla

- animacija i briga o djeci u igraonici
- animacija djece rođendanskim proslavama aktivno sudjelovanje i animacija dječjih rođendanskih proslava te ostalih zabavnih programa
- rad na blagajni, rad na prijemnom pultu
- komunikacija i podrška korisnicima igraonice
- redovno održavanje čistoće radnih prostora

Uvjeti

Od tebe tražimo
- pedagošku struku
- predanost i odgovornost u poslu
- razumijevanje i toplinu prema djeci
- pozitivan stav
- spremnost na timski rad
- visoku uslužnost prema korisnicima igraonice
- važeću sanitarnu iskaznicu i potvrdu o nekažnjavanju

Potrebno je poslati detaljan životopis.

Veselimo se zajedničkoj suradnji s novim članovima Twister tima!

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Što nudimo

- maksimalnu podršku od početka rada
- odličnu atmosferu u timu
- edukacije prilagođene našem poslovanju
- mogućnost napredovanja
- redovita primanja redovna primanja uz stimulacije i bonuse
- ugovor na neodređeno vrijeme s probnim radom
- radno vrijeme 40 sati tjedno/puno radno vrijeme
- 2 puta mjesečno 2 slobodna dana, 2 puta mjesečno po 1 slobodan dan, mogu biti spojeni ili razdvojeni slobodni dani - po potrebi djelatnika
- bruto plaća od 950 eur do 1500 eur

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).