Pošalji prijatelju

Zubni - dentalni tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Dentalna poliklinika za oralnu kirurgiju i opću stomatologiju, implantate, protetiku, ortodonciju, RTG dijagnostiku sa zubotehničkim laboratorijem. Mali kolektiv u cijeloj poliklinici, za sada jedan tehničar u laboratoriju. Novo preuređen laboratorij 2020. godine. Svi potrebni aparati za neovisan rad. Pazimo jedni na druge.

Opis posla

- izljevanje i obrada modela, artikuliranje
- pjeskarenje i poliranje ALLON radova
- izrada udlaga za ALLON i protetske radove
- dizajn u EXOCad softwareu
- izrada privermenih radova, obrada metala (abutementi i ALLON konstrukcije)
- obrada i farbanje cirkona i e.max
- izrada defintivnih ALLON radova iz kompozita

Uvjeti

- 5 godina iskustva
- korištenje EXOCad programa
- prednost: znanje korištenja 3D printera i CNC glodalice, može se i naučiti

Tražimo zubnog tehničara koji voli i želi raditi taj posao, mora biti samostalan u radu, a ne samo na modelu.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- zdrava i pozitivna radna atmosfera
- daljnje usavršavanje i edukacija
- redovita primanja
- plaća od 1300€ naviše (ovisi o učinku)
- probni rad od nekoliko dana

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Honorarno

Plaća:

Od 1300 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).