Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Zadar

Rok prijave:

Namještaj MIMA je kompanija s preko 30 godina iskustva i s više od 200 zaposlenih na 10 maloprodajnih lokacija u Hrvatskoj te posjeduje vlastiti proizvodni pogon u tvornici namještaja u Kastvu u okolici Rijeke. Naša ideja poslovanja je jednostavna: ponuditi kupcima funkcionalan namještaj visoke kvalitete i modernog dizajna po povoljnim cijenama, a za to trebamo upravo Vas!

Opis posla

- rad na utovaru i istovaru robe
- preslagivanje i organizacija robe u skladištu
- priprema robe za isporuku
- izdavanje robe kupcima
- ispunjavanje skladišne dokumentacije

Uvjeti

- znanje rada sa viličarom (poželjno ali nije uvjet)
- radno iskustvo poželjno

Potrebne godine iskustva:

0-1

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- dodatni dani godišnjeg odmora obzirom na staž
- Multisport
- dopunsko zdravstvo
- loyalty voucher

Prijavom na natječaj kandidati pristaju na obradu svojih osobnih podataka u svrhe provođenja selekcijskog postupka. Poziv u selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima za koje ocijenimo da odgovaraju traženim uvjetima. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje.

Prijave sa životopisom slati putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Zadarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).