Pošalji prijatelju

Referent računovodstva (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Ugo group d.o.o. je tvrtka specijalizirana za pružanje građevinskih usluga, završnih radova, usluga opremanja i nabave, upravljajući svim aspektima projekta u hotelskoj industriji.

Naša povezana društva posluju unutar brenda Amadria park.
Amadria Park predstavlja svjež pristup hotelskom smještaju, sadržajima i atrakcijama, s izvrsnom razinom usluge i kontinuirane inovacije. Hoteli visoke kategorije te autokampovi smješteni su na lokacijama - Opatija, Šibenik, Zagreb i Trogir.

Predani smo održavanju otvorenog, dinamičnog radnog okruženja koje potiče intelektualni razvoj zaposlenika i potiče ih na stalna poboljšanja u svim aspektima njihovog rada.

Opis posla

Pozivamo Vas da se pridružite našem timu na poziciji:

Referent računovodstva (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- izvršavanje svih računovodstvenih i knjigovodstvenih poslova u skladu sa računovodstvenom standardima (izrada i knjiženje izlaznih računa, knjiženje ulaznih računa, knjiženje izvoda i ostale dokumentacije, izrada periodičkih izvještaja)
- asistiranje u pripremi zakonskih godišnjih izvještaja
- asistiranje u analizi računovodstvenih podataka i periodičnog financijskog izvještavanja za potrebe uprave
- poznavanje i praćenje zakona i propisa Republike Hrvatske vezanih uz računovodstvo, financije i poreze
- poslovi platnog prometa
- ostali knjigovodstveni poslovi

Uvjeti

- obrazovanje s područja računovodstva (VSS)
- iskustvo na sličnim poslovima minimalno 1-3 godine
- logičko razmišljanje i zaključivanje te odlično razvijene analitičke vještine
- preciznost u obavljanju poslova i poštivanje rokova
- visoka razina odgovornosti u obavljanju poslova i sklonost timskom radu
- orijentiranost na detalje sa mogućnošću obavljanja istodobno više zadataka i određivanje prioriteta
- spremnost na kontinuirano profesionalno usavršavanje
- napredno korištenje Microsoft Office softvera uključujući Excel, Word i Outlook
- napredno znanje engleskog jezika u govoru i pismu je prednost

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili pisanim putem.

Kontakt podaci

Pismo:

Ugo group d.o.o., Savska cesta 165, 10000 Zagreb

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, MS Office

Što nudimo

- početna neto mjesečna plaća od 1.200 EUR
- motivirajuću radnu sredinu
- mogućnost profesionalnog usavršavanja i napredovanja na području računovodstva i financija
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa

Molimo da svoju zamolbu za zaposlenje i životopis pošaljete do 27.05.2024. godine.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

Od 1200 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).