Pošalji prijatelju

Komercijalist u odjelu konstrukcije (m/ž)

Donji Stupnik

Rok prijave:

  • EURO-ROAL društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu
  • Adresa: Stupničke Šipkovine 10, 10255 Donji Stupnik
  • Web: http://www.euroroal.com

Tvrtka Euro Roal d.o.o. članica je grupacije HIFA-OIL d.o.o. Tešanj. Naša vizija je biti vodeći na tržištu RH u ponudi aluminijskih profila, nehrđajućim čelicima - Inoxom, PVC LB.Profila, Polikarbonatom, Plexiglasom i MACO Okovima, koja će zadržati brzinu, fleksibilnost i okretnost koju posjeduje u nastupu prema kupcima, uz poštivanje i zaštitu interesa naših zaposlenika, poslovnih partnera, vlasnika, kao i šire društvene zajednice.

Opis posla

- komunikacija s kupcima i dobavljačima robe
- izrada ponuda, predračuna, računa, odobrenja, reklamacija
- nabava, primanje i obrada narudžbi od kupaca
- izrada analiza i izvještaja
- praćenje terenske službe i aktivno sudjelovanje u njihovom radu
- druge poslove po uputi Poslodavca/nadređenog

Uvjeti

- točnosti i pouzdanost
- izražena komunikativnost i prezentacijske sposobnosti
- usmjerenost na realizaciju zadanih ciljeva
- izvrsna kompjuterska pismenost (MS Office: Word, Excel, Power Point, Internet alati)
- dobro vladanje stranim jezicima: engleski
- poznavanje koncepta aktivne prodaje

Osobine:
- pouzdanost
- poštenje
- odgovornost
- sklonost timskom radu

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Internet, MS Office

Što nudimo

- rad u stabilnoj firmi
- stimulativna i sigurna primanja
- samostalnost u radu

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).