Pošalji prijatelju

Interni revizor (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Ured za podršku d.o.o.
  • Adresa: Buzinski prilaz 10, 10010 Zagreb

Backoffice d.o.o. članica je M SAN grupacije i više od desetljeća pružamo punu poslovnu podršku svim članicama unutar grupacije, kako u Hrvatskoj tako i u zemljama Regije kroz savjetovanje u poslovnom upravljanju, internoj reviziji, računovodstvu, financijama, kontrolingu, upravljanju ljudskim resursima, i ostalim funkcijama potrebnim za poslovanje.

Cilj nam je pravovremeno i kvalitetno osiguravanje preduvjeta za uspješno poslovanje svake pojedine članice naše grupacije te u skladu s time kontinuirano jačamo naše ključne kompetencije.

U našem uspješnom timu Interne revizije tražimo savjesnu i motiviranu kolegicu ili kolegu koji će nam se pridružiti na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

Opis posla odnosi se na sudjelovanje u:

  • procjeni rizika i pripremi godišnjeg plana rada interne revizije,
  • pripremi i provođenju pojedinih revizijskih angažmana poslovnih procesa i aktivnosti,
  • provođenju pojedinih revizijskih angažmana sustava i uspješnosti poslovanja,
  • kontroli usklađenosti,
  • savjetovanju i poboljšanju djelotvornosti upravljanja rizicima, kontrole i odgovornog upravljanja,
  • izradi izvještaja o provedenim revizijama, procjeni rizika revidiranih poslovnih procesa te davanju prijedloga za korektivne mjere za pronađene nedostatke,
  • follow up-u provođenja poduzetih korektivnih radnji sukladno preporukama danim u prijašnjoj reviziji,
  • pregledu i procjeni kvalitete poslovanja, realizacije zadataka i aktivnosti te ostvarivanja ciljeva,
  • pregledu i procjeni zaštite imovine i resursa te poduzimanju mjera za prevenciju gubitaka (uslijed lošeg upravljanja, ljudskih pogrešaka, nepravilnosti u procesima)

Koji su naši uvjeti?

  • završen studij ekonomskog usmjerenja ili informatičkog smjera s kombinacijom ekonomskog znanja
  • minimalno 5 godine radnog iskustva na poslovima u računovodstvu, reviziji, odnosno 3 godine na poslovima interne revizije
  • posjedovanje certifikata za ovlaštenog internog revizora
  • poznavanje MS Office paketa (Excel, Word, PowerPoint)
  • poznavanje i razumijevanje procesa revizije, procesa upravljanja rizicima i internih kontrola
  • odgovornost, savjesnost, inicijativa i spremnost za usvajanje novih znanja
  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • spremnost na putovanja
  • prihvaćanje prilike za učenje i usavršavanje

Što očekujemo?

  • izrazito visoko razvijene analitičke i numeričke sposobnosti
  • točnost i preciznost u radu
  • visoko razvijen profesionalni integritet, etičnost i odgovornost prema radnim zadacima
  • razvijene organizacijske vještine i vještine logičke analize podataka i informacija
  • izraženu želju za kontinuiranim učenjem, napredovanjem i usvajanjem novih znanja
  • proaktivan pristup radu na postojećim i novim rješenjima
  • iskazivanje inicijative na svim razinama svog posla
  • uredno, marljivo, odgovorno i savjesno izvršavanje dodijeljenih zadataka i poslova
  • sustavno usavršavanje i povećavanje razine samostalnosti
  • pozitivnu energiju i entuzijazam
  • komunikativnost i sklonost timskom radu

Zašto smo mi pravi odabir?

  • potičemo tvoj profesionalni razvoj kroz posao i suradnju s različitim tržištima
  • brinemo jedni o drugima: imaš podršku voditelja i kolega koji uvijek pronalaze vremena za tebe
  • razumijemo važnost uravnoteženosti privatnog i poslovnog aspekta te poštujemo tvoje vrijeme
  • imamo cijeli niz beneficija od kojih možeš odabrati one koje najviše odgovaraju tvojim potrebama
  • ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
  • pružamo dinamično, multinacionalno poslovno okruženje uz konstantnu mogućnost učenja i napredovanja

Zainteresirali smo te i želiš postati dio našeg tima, a znaš da te krase analitičnost, odgovornost i spremnost na učenje, mi ćemo rado pronaći put našeg zajedničkog razvoja.

Ukoliko želiš postati dio tima, nudimo priliku! Prijavi se putem linka za prijavu najkasnije do 27.05.2024.

Veselimo se tvojoj prijavi.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).