Pošalji prijatelju

Monter centralnog grijanja i vodovoda (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Mivatech d.o.o.
  • Adresa: Ledinski put 1A, 10000 Zagreb

Mivatech d.o.o. za graditeljstvo i trgovinu je tvrtka za izvođenje instalacija grijanja, plina, vode, odvodnje i klimatizacije. Iza sebe imamo niz uspješnih projekata u poslovnim, trgovačkim, industrijskim i stambenim objektima.

Opis posla

Tražimo odgovornu i motiviranu osobu s iskustvom koja bi se pridružila našem timu na radnom mjestu:

Monter centralnog grijanja i vodovoda (m/ž).

Vaše odgovornosti:
- samostalno izvođenje instalacija grijanja, vode i odvodnje na projektima u Zagrebu i po potrebi na području cijele Hrvatske
- montaža termotehničke opreme
- ispunjavanje zadanih rokova I planova
- rad u timu

Uvjeti

- završeno srednjoškolsko obrazovanje odgovarajućeg smjera
- višegodišnje radno iskustvo u instalacijama grijanja, vode I odvodnje
- visoka razina odgovornosti prema radu
- urednost i preciznost u radu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 99 607 1973

Što nudimo

- rad u pozitivnom radnom okruženju sa sigurnim i stimulativnim primanjima
- službeno vozilo ili naknadu za prijevoz
- mogućnost napredovanja
- vikendi uglavnom slobodni (najviše 6 radnih subota godišnje)
- plaća od 1550 na više (sukladno znanju i sposobnostima)

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1500 eur

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).