Pošalji prijatelju

Konobar (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Tvrtka Arabesca d.o.o. uljepšava svakodnevicu mnogim ljubiteljima kave i kavovina od 1999. godine, kada je započela s proizvodnjom kave kao obiteljska firma koja kroz izgradnju temeljnih vrijednosti i predanim radom stvara proizvode sa strašću, koji su više od okusa i mirisa.

Zahvaljujući najsuvremenijim standardima kvalitete i predanosti zaposlenika danas je Arabesca jedan od vodećih hrvatskih proizvođača kave.

Coffee Club Arabesca je idealno mjesto za sve koji vole miris i okus kave. Uz dobru kavu volimo i dobro društvo, gdje svi svojim radom i vrijednostima doprinosimo da budemo bolji i veći i veselimo se svakom novom članu tima koji voli vrhunsku kavu.

Opis posla

Zapošljavamo konobara (m/ž) s iskustvom na puno radno vrijeme.

Uvjeti

Tražimo odgovornu osobu koja ima radno iskustvo na istim i sličnim poslovima, s izvrsnim organizacijskim i komunikacijskim vještinama.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

Radno vrijeme lokala: od 07:00 do 21:00 h, subotom od 07:00 do 15:00.

Sve nedjelje, blagdani i praznici su neradni. Rad u smjenama.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).