Pošalji prijatelju

Djelatnik za rad u proizvodnji i montaži reklama (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • SIGNUM IKS d.o.o.
  • Adresa: Rafaela Levakovića 12a, 10373 Zagreb, Ivanja Reka
  • Telefon: +385 91 353 3893
  • Faks: +385 1 202 4352
  • Web: http://www.signumx.hr
  • Osoba za kontakt: Tomislav Golub

SIGNUM IKS d.o.o. je tvrtka koja ima tradiciju obiteljskog obrtništava od 1981. godine.

Tvrtka raspolaže najmodernijim strojevima velikog i malog formata kako u tisku tako i reklamnoj industriji.

Za izradu najkompleksnijih reklama koristimo isključivo CNC i laserske strojeve za rezanje i graviranje svih vrsta materijala te printere velikog i malog formata.

Želite li nadopunit svoje znanje, kreativnost i snalažljivost onda ste vi osoba za naš tim.

Opis posla

Traži se:

Djelatnik (m/ž) za rad u proizvodnji i montaži reklama te rad u pripremi.

Uvjeti

- prednost je radno iskustvo
- bravar, električar, monter, PC operater, CNC operater
- poznavanje ručnog alata
- ljepljenje folija
- odgovoran pristup radu, preciznost i samostalnost
- spremnost na stjecanje novog znanja i vještina

Stručna sprema:

Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- dinamično i poticajno radno okruženje
- usavršavanje stručnog znanja i vještina, posjet sajmovima
- odlični radni uvjeti, rad u zatvorenom i grijanom prostoru sa suvremenim alatima i strojevima

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).