Pošalji prijatelju

Elektromonter (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • GAJ d. o. o.
  • Adresa: MARTINKOVAC 113A, 51000 RIJEKA

GAJ d.o.o. je tvrtka sa dugogodišnjim postojanjem na tržištu. Bavimo se poslovima elektro montaže na niskonaponskim mrežama te poslovima izvedbe elektroinstalacija i automatike. Tražimo više djelatnika koji će svojim radom doprinijeti napretku tvrtke.

Opis posla

- elektromonterski radovi na niskonaponskim mrežama
- zamjena mjernih uređaja (brojila)
- izrada elektroinstalacije na objektu (gradilištu)
- ugradnja, montaža i spajanje elektro opreme
- izrada gromobranske instalacije

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- mogućnost napredovanja
- dodatno usavršavanje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).