Električar / Elektroinstalater / Elektromonter / Pomoćni elektromonter (m/ž)

Njemačka, Austrija

Rok prijave:

  • Monterna d.o.o.
  • Adresa: Ulica Krešimira Filića 33, 42000 Varaždin

Opis posla

- izvođenje i montaža elektroinstalacija, instalacija jake i slabe struje
- industrijska i kućna instalacija
- spajanje električnih ormara
- rad na terenu i u ekipi

Uvjeti

- završeno srednje strukovno obrazovanje
- radno iskustvo ili osnovno znanje izvođenja posla, minimalno godinu dana

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+386 51 760 714

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Što nudimo

- projekti traju najmanje godinu dana, što znači da se ne selite svaka 2-3 mjeseca po Njemačkoj ili Austriji, nego ste u istom gradu više vremena
- zapošljavanje na dugi rok - trenutno imamo minimalno do 2026. godine potvrđenog posla
- radi se od ponedjeljka do subote 10h dnevno
- fleksibilna mogućnost godišnjeg odmora
- redovita i točna isplata plaće i predujma
- službeno vozilo i organiziran prijevoz – po dogovoru možete koristit vozilo za put kući
- plaćen smještaj u inozemstvu
- rad u prijateljskom i dinamičnom okruženju
- mogućnost napredovanja - brzo napredovanje do vođa grupe
- radimo cca 60% u južnom dijelu Njemačke, 20% ostatak Njemačke i 20% u Austriji

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).