Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Društvo LeitnerLeitner Hrvatska osnovano je 2006. godine. Zajedno s našim lokalnim stručnjacima nudimo porezno savjetovanje, reviziju i računovodstvene usluge za međunarodne i velike nacionalne kompanije.
Izvrsne tehničke vještine našeg tima kao i visoka kvaliteta LeitnerLeitner usluge ključ su uspjeha u Hrvatskoj: mi razumijemo specifične potrebe naših domaćih klijenata što baziramo na našem velikom internacionalnom iskustvu i fleksibilnosti našeg tima.
Naš ured obuhvaća preko 60 profesionalaca sa sveobuhvatnim i raznolikim profesionalnim iskustvom. Naši klijenti nas, također, mogu kontaktirati na njemačkom ili engleskom jeziku. Radimo prekogranično, u uskoj suradnji s ostalim LeitnerLeitner uredima

Zbog rasta poslovanja želimo pojačati tim svojih stručnjaka kvalitetnim djelatnicima te tražimo visokomotivirane osobe za radno mjesto:

OPIS POSLA

  • samostalno vođenje knjigovodstva više poduzeća sukladno važećim zakonskim propisima i računovodstvenim standardima
  • obavljanje knjiženja i usklađenja knjigovodstvene dokumentacije
  • priprema podataka i pravovremena izrada mjesečnih, kvartalnih i godišnjih izvještaja za potrebe financijskih institucija (Porezne uprave, Fine, HNB)
  • financijska izvješća za potrebe Uprave i vlasnika

Svi ostali knjigovodstveno-računovodstveni poslovi / prema potrebi i dogovoru:

  • kontrola dokumentacije dostavljene za obračun plaće
  • obračun plaće te ostalih primanja (bonusi, honorari, naknade)
  • prijave i odjave djelatnika, obračun bolovanja
  • priprema izvještaja obračuna plaće prema zahtjevu klijenta
  • izrada i pravovremena dostava propisanih izvješća državnim i ovlaštenim institucijama, a koji se odnose na obračun i isplatu plaće
  • obračun putnih naloga
  • kontinuirano praćenje relevantnih zakona i propisa

NAŠA OČEKIVANJA

  • stručna sprema: SSS/VŠS/VSS ekonomskog smjera
  • minimalno 3-5 godina radnog iskustva na području računovodstva
  • poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa, poznavanje relevantnih zakona (o radu, o porezu na dohodak, o obaveznom zdravstvenom osiguranju)
  • poželjno znanje rada u Pantheon ERP sustavu
  • poznavanje rada u MS Office-u
  • pouzdanost, komunikativnost, odgovornost
  • organizacijske sposobnosti i siguran profesionalni pristup
  • poželjno znanje njemačkog i/ili engleskog u govoru i pismu

ŠTO NUDIMO

  • rad na neodređeno vrijeme uz probni rok od 6 mjeseci
  • samostalno i odgovorno radno mjesto
  • daljnji profesionalni razvoj
  • dodatne pogodnosti za zaposlenike
  • rad s međunarodnim klijentima
  • rad u mirnom i ugodnom okruženju
  • timski rad s iskusnim kolegama
  • Teambuilding aktivnosti

Ukoliko smatrate da Vaš profil odgovara gore navedenim uvjetima, pošaljite svoju molbu sa životopisom do 20.05.2024. putem linka za prijavu.

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).