Medicinska sestra / medicinski tehničar - Dentalni asistent u ordinaciji dentalne medicine (m/ž)

Vodnjan

Rok prijave:

  • A - Dent

Opis posla

Stomatološka ordinacija A - Dent traži motiviranog dentalnog asistenta koji će podržavati naš tim u pružanju vrhunske stomatološke skrbi našim pacijentima.

Odgovornosti:
- asistiranje Stomatolozima tijekom postupaka
- priprema i održavanje opreme i materijala
- sterilizacija instrumenata
- snimanje rendgenskih snimaka
- vođenje medicinske dokumentacije pacijenata te pružanje izvrsne usluge pacijentima
- odgovornost za educiranje pacijenata o oralnoj higijeni i pridržavanje higijenskih standarda u ordinaciji

Uvjeti

- odlične komunikacijske vještine
- timski duh i strast za pružanje najbolje moguće skrbi pacijentima
- prednost imaju kandidati s iskustvom u stomatološkoj praksi ili završenim tečajem za dentalnog asistenta

Što nudimo

- prijevoz plaćen u potpunosti

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).