Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik za poslovne korisnike (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • PLUM d.o.o.
  • Adresa: II. južna obala br. 7, 10020 Zagreb

Plum d.o.o. je Premium partner Hrvatskog Telekoma za prodaju usluga poslovnim korisnicima u segmentu mobilne i fiksne telefonije, interneta i ICT usluga.

Sjedište tvrtke i ured nalaze se u Zagrebu, dok je područje djelovanja cijela Hrvatska.

Opis posla

- prezentacija proizvoda i usluga poslovnim korisnicima
- razvijanje dugoročnog odnosa s korisnicima
- rad na bazi podataka, rad u CRM sustavu
- izvještavanje o dnevnim aktivnostima

Sjedište i ured nalaze se u Zagrebu, dok je područje djelovanja cijela Hrvatska.

Uvjeti

- iskustvo u prodaji minimalno 2 godine
- iskustvo rada u istoj ili srodnoj branši (telekom industrija prednost)
- izražene komunikacijske sposobnosti
- vještina pregovaranja
- organizacijske sposobnosti
- aktivan rad na terenu
- vozačka dozvola B kategorije
- poznavanje engleskog jezika
- Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Ukoliko ste osoba koja voli prodaju i tehnologiju, terenski i dinamičan rad prijavite se putem linka za prijavu u roku od 7 dana od dana oglašavanja.

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- edukaciju i razvijanje prodajnih vještina
- mogućnost daljnjeg napredovanja
- rad u stimulativnom i dinamičnom okruženju
- fiksna plaća + bonus (mjesečni i kvartalni) ovisno o učinku
- službeno vozilo, mobitel i prijenosno računalo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).