Pošalji prijatelju

Monter grijanja / vodoinstalater (m/ž)

Roth (Njemačka)

Rok prijave:

Naša firma se već 4 generacije bavi ugradnjom grijanja, kupaonica i pripadajuće opreme. Stručnost i visoka kvaliteta omogućili su nam konstantan rast na tržištu, tako da trenutno zapošljavamo 40 djelatnika.

Spektar naših usluga obuhvaća:
- gradnja novih postrojenja i objekata
- renoviranje kupaonica
- dizel i plinsko grijanje, solarno grijanje, toplinske pumpe itd.
- održavanje i otklanjanje kvarova

Opis posla

Kako bismo pojačali naš tim, tražimo pouzdanog montera (m/ž) grijanja, koji bi mogao početi s radom što je moguće prije.

Opis posla:
- montaža grijanja, hlađenja, vode i odvoda

Uvjeti

- samostalnost u radu

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 719 6950

Jezici:

Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

Ukoliko imate interes, pošaljite nam životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).