Pošalji prijatelju

Skladištar / dostavljač (m/ž)

Koprivnica

Rok prijave:

  • NECTO d.o.o. za trgovinu i usluge

Tvrtka Necto d.o.o sa sjedištem u Koprivnici bavi se veleprodajom ambalaže i ljepila za sve grane industrije. Poslujemo na području cijele Hrvatske te susjednih zemalja.

Opis posla

- primanje, skladištenje i izdavanje robe uz vođenje potrebne dokumentacije
- vođenje evidencije i izvještavanje o zalihama
- kontrola ispravnosti i točnosti primljene/izdane robe
- dostava/preuzimanje robe kod kupaca/dobavljača u Hrvatskoj i Sloveniji
- drugi poslovi u svezi svog djelokruga rada prema potrebi i nalogu

Uvjeti

- SSS
- osnovno poznavanje rada na računalu
- obvezno radno iskustvo (rad na sličnim/istim pozicijama)
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- rad od ponedjeljka do petka od 07:00 -15:00 h
- stimulirajuća primanja
- sufinanciranje troškova prijevoza i prehrane

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).