Pošalji prijatelju

Zidar (m/ž)

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • Energo Đaki d.o.o. za elektroinstalacijske poslove

Opis posla

Hrvatska tvrtka dugoročno zapošljava više radnika na području Hrvatske za radno mjesto:

Zidar (m/ž).

Uvjeti

- vozačka dozvola B kategorije (nije uvjet)
- samostalnost, organiziranost i spremnost na rad u timu
- poželjno radno iskustvo
- odgovornost i savjesnost u radu

Što nudimo

- dugoročni radni odnos u punom radnom vremenu
- obavezna prijava
- redovna primanja
- mogućnost napredovanja
- radna odjeća i potreban alat osigurani
- osiguran smještaj
- prijevoz od/do posla
- satnica prema dogovoru u vidu sa Vašim sposobnostima
- rad u vrlo složnom i uigranom timu
- ishođenje vize za strane državljanine

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Na ovaj oglas se možete prijaviti telefonski.
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).