Pošalji prijatelju

Suradnik projektantu (m/ž)

Antunovac

Rok prijave:

  • PVI d.o.o.
  • Adresa: Gospodarska zona 23, 31216 Antunovac

PVI d.o.o. je tvrtka u vlasništvu Kelag Grupe koja objedinjuje međunarodne aktivnosti u područjima hidroenergije, vjetroelektrane i fotonaponske energije te trgovine energijom u inozemstvu. PVI d.o.o. specijalizirana je za usluge konzaltinga, projektiranja, nadzora i upravljanja projektima izgradnje sunčanih elektrana na krovu i tlu.

Opis posla

- projektiranje i izrada tehničkih rješenja sunčanih elektrana na krovu i tlu (idejno rješenje/idejni projekt i glavni projekt)
- izrada projektne dokumentacije u CAD alatu
- izrada proračuna proizvodnje i odabir opreme (AC razvod, DC razvod, kabeli)
- izrada troškovnika i specifikacija opreme i radova
- ishođenje posebnih uvjeta i potvrda na projekt
- sudjelovanje u pripremi ponude prema natječaju za izgradnju sunčane elektrane
- povremeni kraći izlasci na teren radi obilaska elektrane

Uvjeti

- razumijevanje sustava rada fotonaponske elektrane
- iskustvo na izradi idejnog rješenja/idejnog projetka i troškovnika

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- zaposlenje na neodređeno vrijeme
- rad u timskom okruženju
- redovna primanja tijekom cijele godine uz stimulativne bonuse sukladno ostvarenim planovima
- troškove prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Osječko-baranjska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).