Pošalji prijatelju

Konobar / Šanker (m/ž)

Krk

Rok prijave:

  • AMEX društvo s ograničenom odgovornošću za trgovinu na veliko, izvoz-uvoz

Opis posla

Tražimo konobara/icu / šankera/icu za kafić smješten na odličnoj lokaciji na otoku Krku!

Uvjeti

- poznavanje engleskog jezika
- iskustvo u ugostiteljstvu
- pozitivan stav i spremnost za učenje i usavršavanje

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- posao od 5.-10. mjeseca
- plaća 1200€ do 1400€ + bonusi + vaše napojnice
- smještaj osiguran

Ako tražite dobre uvjete rada, odličnu plaću, bonuse i priliku da se istaknete u ugostiteljskom svijetu, pridružite nam se.

Ako ste spremni postati dio našeg tima i doprinijeti jedinstvenom iskustvu naših gostiju, pošaljite nam svoj životopis putem linka za prijavu.

Jedva čekamo upoznati vas i početi zajedno stvarati nezaboravne trenutke u našem kafiću!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1200 do 1400 eur

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).