Pošalji prijatelju

Ekonomist / Administrator (m/ž)

Antunovac

Rok prijave:

  • PVI d.o.o.
  • Adresa: Gospodarska zona 23, 31216 Antunovac

PVI d.o.o. je tvrtka u vlasništvu Kelag Grupe koja objedinjuje međunarodne aktivnosti u područjima hidroenergije, vjetroelektrane i fotonaponske energije te trgovine energijom u inozemstvu. PVI d.o.o. specijalizirana je za usluge konzaltinga, projektiranja, nadzora i upravljanja projektima izgradnje sunčanih elektrana na krovu i tlu.

Opis posla

- razni administrativni poslovi
- rad u nabavi i prodaji
- rad u timu i suradnja s ostalim strukama

Uvjeti

- poznavanje rada na računalu (MS Office) osobito rad u Excelu
- izvrsno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
- radno iskustvo: poželjno, ali nije uvjet

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Njemački (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rok od 6 mjeseci
- rad u timskom okruženju
- redovna primanja tijekom cijele godine uz stimulativne bonuse sukladno ostvarenim planovima
- troškove prijevoza

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).