Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

DOMUSPLUS je vodeća građevinska tvrtka u gradnji montažnih kuća u Republici Hrvatskoj te značajni izvoznik gotovih kuća na područje Europske unije.

Opis posla

Zbog sve većeg obima posla te s ciljem uspješnog rasta poslovanja, tvrtka traži dodatnog člana tima na poziciji:

Skladištar (m/ž).

Opis posla:
- slaganje robe prema radnim nalozima
- zaprimanje, kontrola i slaganje robe
- sudjelovanje u parcijalnim i godišnjim inventurama
- vođenje dokumentacije

Uvjeti

- poznavanje osnova rada na računalu
- vozačka dozvola B kategorije

Prednost:
- rukovanje viličarom
- poželjno prethodno radno iskustvo
- poznavanje rada u programu 4DWand

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- stručno osposobljavanje za preuzimanje radnih zadataka
- poticajna primanja

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).