Pošalji prijatelju

Web shop administrator (m/ž)

Požega

Rok prijave:

  • PISMOREKLAM d.o.o. za trgovinu i usluge

Pismoreklam d.o.o. je vodeća tvrtka u grafičkoj industriji na području kontinentalne Hrvatske koja nudi usluge digitalnog tiska, izradu promidžbenih materijala, tisak tekstila te izradu reklamnih rješenja.

Mladi smo i perspektivni, radimo ono što volimo. Kupac nam je uvijek na prvom mjestu. Iskreni smo prema sebi, kolegama, partnerima i kupcima. Komuniciramo jasno, otvoreno, jednostavno i zabavno.

Trudimo se olakšati proces kupnje grafičkih proizvoda.

Iskustvo te mlad, dinamičan i ambiciozan tim čine nas najboljima u svom poslu!

Opis posla

- unos narudžbi, izrada ponuda i računa
- komunikacija s kupcima – telefonski, e-mailom i putem društvenih mreža
- koordinacija među odjelima – odjel nabave, maloprodaje i veleprodaje
- održavanje i ažuriranje web shopa – promjena cijena, unos novih artikala i uređivanje postojećih
- sudjelovanje u praćenju i kreiranju sadržaja za web shop, suradnja s marketingom i dizajnerima
- sudjelovanje u provođenju analize i izvještavanje o uspjehu digitalnih marketinških kampanja
- suradnja s prodajom oko kreiranja promotivnih aktivnosti
- osmišljavanje, pisanje i objava sadržaja na web shopu
- izrada newslettera na tjednoj bazi
- rješavanje reklamacija
- realizacija prodajnih planova

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- minimalno 1-3 godine rada na istoj ili sličnoj poziciji
- korištenje engleskog jezika
- MS Office - korištenje
- Wordpress CMS sučelje
- odgovornost u obavljanju radnih zadataka, samostalnost u radu i poštovanje zadanih rokova
- posvećenost detaljima i organiziranost

Prednosti:
- poznavanje CMS-a, Adobre Ilustratora, CorelDraw
- poznavanje knjigovodstvenog programa – E-racuni.com
- poznavanje osnova SEO optimizacije

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office, WordPress

Što nudimo

- radno vrijeme: puno radno vrijeme
- način rada: smjena - prijepodne
- naknada za prijevoz: djelomično

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).