Pošalji prijatelju

Domaćin / Domaćica u hotelu za spremanje buffet doručka

Umag

Rok prijave:

  • VILLA BADI ("TOLL" obrt za turizam)
  • Adresa: Umaška ulica 10, 52470 Umag
  • Web: http://www.badi.hr

Mali obiteljski hotel sa dugogodišnjom tradicijom. 22 sobe, 44 osobe.

Opis posla

Traži se domaćin/domaćica za spremanje buffet doručka - u obiteljskom hotelu VILLA BADI u Lovrečici.

Opis poslova:
- priprema u kuhinji buffet doručka (klasični švedski stol, hladno - toplo, kuhana i pečena jela)
- priprema buffet stola za doručak
- čišćenje i održavanje higijene prostora
- priprema i plan nabave za sljedeće jutro
- buffet doručak za cca od 4 osoba do max 35 do 40 osoba u hotelu
- raspored i vrsta hrane se dogovara dan prije i priprema za sljedeći dan. Isplanirani unaprijed po rasporedu i kalendaru

Kada nema puno gostiju u hotelu (pred i podsezona), kad je doručak gotov za cca 3h, onda ostali pomoćni poslovi u objektu po dogovoru s vlasnikom, da se ispuni radni dan.

Početak rada: odmah.

Uvjeti

Što nudimo

- posao za neodređeno
- puno radno vrijeme
- po dogovoru sa kandidatima mogućnost stalnog zapošljavanja/prijave tokom cijele godine
- posao u jednoj smjeni, samo jutarnja
- samo jutarnja smjena od 06:30 ili 07:00 jutro do 13:30 do 14:30, min 7 h dnevno (7 i 8 mjesec po 8 sati dnevno). 1 x dan slobodno tokom tjedna (od ponedjeljka do petka )
- fleksibilno radno vrijeme ovisno o obavezama i intenzitetu posla
- preraspodjela sati moguća po dogovoru
- 6 radnih dana, 1 dan slobodan (u sezoni), 5 radna dana (van sezone) kod priprema i održavanja objekta objekta (u slučaju kad nema gostiju u hotelu)
- početna plaća od 1500 eura uz stimulacije na plaću u glavnom dijelu sezone
- uhodan posao sa ostalim djelatnicima hotela
- ukoliko je potrebno osiguravamo smještaj u blizini objekta (apartman s kuhinjom)

Sve ostale informacije i podatke oko plaće i radnih sati za svaki mjesec tokom ljeti, daju se samo zainteresiranim kandidatima koji dođu na razgovor direktno u hotel.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 1500 do 1600 eur

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).