Pošalji prijatelju

Vozač teretnog motornog vozila (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • STRADA TRANS d.o.o.

Poduzeće Strada trans d.o.o. osnovano je 2019. godine. Osnovna djelatnost poduzeća je cestovni prijevoz robe, tuzemni i međunarodni.

Opis posla

Zbog povećanja obima posla tražimo više novih djelatnika.

Opis posla: cestovni transport naftnih derivata na području Hrvatske i međunarodni prijevoz kontejnera.

Uvjeti

- važeća vozačka dozvola C i E kategorije
- ADR (za vozača autocisterne za prijevoz naftnih derivata)
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije uvjet
- upisan KOD 95.
- digitalna kartica vozača
- od kandidata očekujemo odgovornost, točnost, organiziranost i samostalnost u provedbi radnih zadataka

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 91 313 1322

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Vozačka dozvola:

C, E

Što nudimo

- ugovor o radu na neodređeno vrijeme s probnim rokom od 1 mjeseca

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).