Pošalji prijatelju

Konobar / Šanker (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Harat's Irish Pub lanac je od 100 pubova diljem svijeta, te najveći svjetski lanac irskih pubova, s trenutnim širenjem na tržištu srednje i istočne Europe. Želimo stvoriti tim kreativnih individualaca koji će širiti našu kulturu i filozofiju i na ovim prostorima.

Opis posla

Najveći lanac Irskih pubova u svijetu zapošljava konobare (m/ž).

Naš irski pub u Zagrebu, u potrazi je za kandidatima (m/ž) koji usluživanje pića rade s entuzijazmom i odgovornošću, koji će imati znanje i želju miješati i slagati sastojke u izradi klasičnih i inovativnih pića u skladu s potrebama i očekivanjima gostiju.

Odgovornosti:
- priprema alkoholnih i bezalkoholnih pića
- interakcija s kupcima, preuzimanje narudžbi i posluživanje
- procijeniti potrebe i preferencije kupaca i dati preporuke
- planirati i prezentirati meni pića
- identifikacija i provjera klijenata zbog zakonski dozvoljene dobne granice
- obnova zaliha šanka i potrošnog materijala
- njegovati odnose s gostima
- poslovati u skladu sa svim propisima hrane i pića

Uvjeti

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Polukvalificirani, Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Što nudimo

- dodatna edukacija
- fleksibilne smjene
- ugodno radno okruženje
- bonus na plaću

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).