Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik (m/ž)

Pula

Rok prijave:

Pridružite se našem timu u trgovini GEMMA concept store, jedinstvenom multibrendovskom konceptualnom dućanu za nakit i bižuteriju! Tražimo mlade prodavače/ice koji će doprinijeti našem uspjehu i pružiti vrhunsku uslugu našim dragim kupcima.

Opis posla

- svakodnevna komunikacija s kupcima i posluživanje kupaca
- rad na blagajni
- briga o izloženosti i prezentaciji proizvoda

Uvjeti

- iskustvo u prodaji
- vještine rada s klijentima
- poznavanje nakita i bižuterije
- odgovornost, točnost, ljubaznost
- komunikativnost
- poslovna komunikacija

Ako:
- ste zainteresirani za modu i dodatke
- biste voljeli raditi s ljudima
- tražite stabilan posao

Očekujemo Vaš životopis!

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik), Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- mogućnost napredovanja i dodatno usavršavanje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 880 eur

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).