Pošalji prijatelju

Pomoćni kuhinjski radnik (m/ž)

Poreč

Rok prijave:

Boutique camping Materada beach ****, Poreč.

Na mirnom zelenom poluotoku sjeverno od Poreča, svega 2 km od centra grada, u bujnoj mediteranskoj vegetaciji tik uz more, smjestio se Boutique camping Materada beach **** - spoj glamuroznog kampiranja, luksuznih mobilnih kućica i moderno opremljenih šatora.

Osim samog smještaja u kampu ima veliki broj dodatnih sadržaja, bazena, parkića i igračaka za djecu, igrališta za odrasle, restoran i bara.

Opis posla

Traži se kuhinjski radnik (m/ž) za rad u restoranu, u sklopu Boutique camping Materada beach**** resorta.

Opis posla:
- priprema hrane, salata, povrća, čišćenje ribe i sva potrebna pomoć šefu kuhinje
- priprema jednostavnijih jela
- rad na fritezama
- pranje suđa

Uvjeti

- poželjno je radno iskustvo na sličnim poslovima
- tražimo vrijednu, odgovornu, ljubaznu osobu, spremnu na timski rad unutar našeg kampa
- organiziranost, marljivost i pedantnost
- sistematičnost i brzina u obavljanju posla

Što nudimo

- osiguran smještaj i dva obroka dnevno

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se pridruže našem timu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Sezonski, Studentski ugovor

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).