Pošalji prijatelju

Računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • RENAISSANCE CAPITAL d.o.o.

Renaissance Capital d.o.o. je holding društvo koje postavlja nove standarde na tržištu. Naša stručnost i inovativni pristup oblikuju budućnost poslovanja, pružajući širok spektar usluga koje obuhvaćaju savjetovanje, financije i upravljanje nekretninama. Pridružite se našem uspješnom timu, okušajte se u zanimljivom i dinamičnom okruženju te ostvarite svoje ambicije.

Opis posla

- točan i pravilan unos i provjera podataka o financijskim transakcijama, kao što su prihodi, rashodi, kupnja, prodaja, plaćanja i uplate, te provođenje potrebnih korekcija
- obrada ulaznih računa i provjera njihove točnosti, te usklađivanje računa s dobavljačima i upravljanje procesom plaćanja, osiguravajući da se računi plaćaju pravodobno i u skladu s internim aktima Društva
- knjiženje financijskih transakcija na odgovarajuća konta u glavnoj knjizi
- osiguravanje pravilnog kategoriziranja transakcija i bilježenja prema računovodstvenim standardima i politikama Društva
- vođenje preciznih evidencija o imovini Društva
- identifikacija, klasificiranje, unos podataka i praćenje imovine kao što su zgrade, oprema, vozila, zalihe i ostala sredstva
- praćenje i obračun amortizacije imovine za odražavanje postupnog smanjenja njene vrijednosti tijekom vremena
- provođenje inventure i provjere stanja imovine Društva, usporedba s evidencijama te rješavanje razlika ili nepravilnosti
- praćenje promjena u imovini Društva, kao što su nabava novih sredstava, prodaja ili odlaganje postojeće imovine, popravljanja ili nadogradnje, osiguravanje ažuriranja evidencija
- upravljanje rizicima povezanim s imovinom Društva, te osiguravanje imovine, praćenje osiguravajućih polica, analiza rizika i preporuke za smanjenje potencijalnih gubitaka ili šteta
- ostali poslovi prema uputama Voditelja Odjela računovodstva u okviru radnog mjesta
- sastavljanje i dostavljanje izvješća o svome radu na zahtjev Voditelja Odjela računovodstva
- obračun PDV-a
- obračun drugog dohotka

Uvjeti

Obavezno:
- VŠS ili VSS ekonomskog usmjerenja
- minimalno 5 godina iskustva rada u računovodstvu u građevinskom sektoru ili prehrambenoj industriji
- znanje procesa obrade ulaznih računa i provjera njihove točnosti, te usklađivanje računa s dobavljačima i upravljanje procesom plaćanja
- iskustvo knjiženja financijskih transakcija na odgovarajuća konta
- iskustvo vođenja evidencije o imovini Društva te svih popratnih zadataka vezanih uz imovinu

Poželjno:
- iskustvo rada u ERP sustavima
- pedantnost i točnost
- fleksibilnost
- povjerljivost
- želja za učenjem i unapređenjem vještina
- izrada završnih računa
- znanje engleskog jezika (nije obavezno)

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

5

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugovor na neodređeno vrijeme uz probni rok
- stimulativan financijski paket
- mogućnost za daljnji razvoj u pozitivnom i dinamičnom okruženju
- rad na velikom i zanimljivom projektu

Zainteresirani ste? Dostavite nam životopis putem linka za prijavu do 28.05.2024. i pružite nam priliku da vas upoznamo.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).