Pošalji prijatelju

Voditelj servisa / serviser (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Industrijsko tehnološki blok d.o.o.
  • Adresa: Perjasička 4a, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.itblok.hr

Mi smo Industrijsko tehnološki blok d.o.o.

Poslujemo uspješno od 2010. g. na hrvatskom tržištu. Naša djelatnost je prodaja i servis industrijske opreme. Ovlašteni smo Danfoss Drive partner i jedini ovlašteni servis za Danfoss frekvencijske pretvarače u Hrvatskoj. Poslujemo sa svim većim tvrtkama i industrijama na području Hrvatske.

Opis posla

Vaši zadaci će biti:
- organizacija i rad u servisu za Danfoss frekvencijske pretvarače
- servisni treninzi u Hrvatskoj i inozemstvu
- puštanje u rad frekvencijskih pretvarača na terenu
- telefonska pomoć kupcu pri puštanju u rad
- komunikacija i obilazak kupaca
- izrada ponuda
- logistički dio isporuke dijelova i uređaja

Uvjeti

Od kandidata tražimo elektrotehničku struku, vozačku B kategorije, znanje engleskog jezika i korištenja računala.

Prednost je prethodno iskustvo u radu sa frekvencijskim pretvaračima, ali nije uvjet.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke (elektrotehnika)

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- stimulativna primanja
- dodatno školovanje i usavršavanje

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).